Merkezi Antalya’da bulunan firmamız 2009 yılında kuruldu. Gayrimenkul, Yatırım Danışmanlığı, Bilişim, Grafik ve Reklam Ajansı, Elektrik Elektronik, İthalat ve İhracat sektörlerinde hizmet veren IST LTD ŞTİ, 2017 yılında çalışmalarına Organizasyon, Sanatçı Menajerliği, Prodüksiyon gibi hizmetler de ekleyerek, verdiği hizmet çeşitliliğini arttırdı.

Avrupa’nın pek çok ülkesi dışında Amerika Birleşik Devletleri, KKTC ve Rusya’da da verdiği hizmetler ile ilgili temsilcilikleri bulunan firmamız, kurumsal firmaların yurt içi ve dışındaki etkinliklerinin düzenlenmesi, fuar aktivitelerinin planlanması, medya planlama ve stratejileri, festival organizasyonları, bayii/acente organizasyonları, tanıtım ve reklam filmleri çekimleri, grafik ve bilişim hizmetleri, sosyal medya danışmanlığı, sanatçı temini gibi pek çok hizmeti birlikte çalıştığı firmalara vermektedir.

Firmamızın iki ortağından Özgür Takmaz Almanya’da, dünyanın en büyük firmalarının medya planlama, marka yönetimi, organizasyon yönetimi, promosyon ve reklam çalışmalarını yöneten önemli isimlerden birisidir.

Bir diğer firma ortağımız Başar Büyükkol ise ulusal medyada uzun süre çalışmış, Türk televizyonlarında yaptığı spor programlarının yanı sıra, spor yazarlığı, yönetmenlik, yapımcılık çalışmalarıyla herkesin tanıdığı isimlerden biridir.

Ayrıca firmamızda verilen her hizmetin başında konusunun uzmanı çalışma arkadaşlarımız sizlere hizmet vermektedir.