IST Ajans olarak Belediyeler, Gece Kulüpleri, Oteller, Kurum Bayi/Acente/Kongre Toplantıları için Türkiye’nin en seçkin sanatçılarıyla çalışmakta, her türlü konser organizasyonu düzenleme kapasitene de sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Sadece Türkiye’den değil, talep halinde pek çok ülkeden de ünlü ses sanatçısını Türkiye’ye getirerek konser organizasyonu yapabiliyoruz.

Sanatçı talepleriniz için bizi aramayı unutmayın…

BÜNYEMİZDEKİ SANATÇILARDAN BAZILARI

TAYFUN

90’lı yıllara damga vuran Tayfun, pek çok söz ve bestesiyle de Türk Pop dünyasına katkı sağlayan önemli yıldızlardan birisidir. 2018 yılı itibariyle IST bünyesine katılan Tayfun’un tüm menajerlik hakları firmamızda bulunmaktadır.

 

ÇİĞDEM BEZCİ

Geçirdiği trafik kazasında sağ ayağını kaybetmesine rağmen, hayata, ailesine ve müziğe sım sıkı tutunan Çiğdem bezci muhteşem sesiyle önce O SES TÜRKİYE yarışmasında daha sonra da katıldığı pek çok TV programında tüm Türkiye’nin sevgisini kazanmıştır. 2018 yılında IST bünyesine katılan Çiğdem Bezci’nin tüm menajerlik hakları da firmamızda bulunmaktadır.

TUĞÇE

Türkiye’nin tescilli güzellerinden birisi olan Tuğçe, podyumdan dizi filmlere, oradan da sahneye sıçrayan yetenekleriyle de ön plana çıkan isimlerden birisi olmuştur. 2018 yılında IST bünyesine katılan Tuğçe çıkardığı “MELEK” adlı single albümüyle de yine büyük beğeni kazanmıştır.

ALEX

Sesiyle ve yakışıklılıyla pek çok hayranını mest eden Alex Tataryan, üst üste çıkardığı albümler ile büyük beğeni kazanmıştır. IST bünyesine 2018’de katılan Alex yeni çalışmalarıyla da kısa bir süre içinde yine gündeme damga vurması bekleniyor…

ÇELIŞTIĞIMIZ SANATÇILARDAN BAZILARI