Değişen dünya şartları içerisinde insanların vakit geçirdiği, ilgi duyduğu platformlar farklılık göstermektedir. Dijital süreçleri de bu olgunun içine katacak olursak, insanlar artık dijital dünyaya ilgi duymaya ve vakitlerini burada geçirmeye başlamıştır. İnternet kullanımının her geçen gün arttığı bu süreçte potansiyel müşterilerine lokasyon, yaş, cinsiyet gibi veriler gözeterek ulaşmak isteyen markalar, bu platformlarda hem kendilerine yer edinmeli hem de reklam mecralarını kullanmalıdır.

Hedef kitlenin, sürekli değişen arz ve talepleri doğrultusunda firmaların sosyal marka sıfatıyla müşterileriyle daha samimi bir pazarlama yöntemi geliştirebilir. Bu sayede, marka istediği zaman hedef kitlesinin gözünün önünde olabilir. Marka ile toplum arasında ki duvarların saydamlaştırılması noktasında özellikle sosyal medyanın rolü büyüktür.

Dijital medya içerisinde çok önemli bir yere sahip olan sosyal medya için profesyonel danışmanlığı size Pandora Dijital sağlamaktadır. Sosyal medya içerisinde hangi kanallarda yer alacağınız, hangi yöntemleri izleyeceğiniz, müşterilerinizle nasıl iletişim kuracağınızın cevabı ise IST AJANS olarak verdiğimiz hizmetlerdedir.

Firmamız sosyal medya yönetiminden, dijital reklam çalışmalarına kadar her konuda sizlere hizmet vermektedir.

Bunların dışında kurum içi eğitimlerle de çalışanlarınızın, bay, yada temsilcilerinizin markanız yada kurumunuzu sosyal mecrada tanıtırken nelere dikkat etmesi gerektiğini, sosyal mecranın önemini dile getiren mini eğitimler de vermekteyiz.